4000 zł w turnieju BITWA STOŁOWA w BetAmo

Turniej Bitwa Stołowa w kasynie BetAmoBetamo każdego tygodnia organizuje Bitwę Stołową. Jest to turniej bonusowy dla wszystkich osób, posiadających konto na stronie organizatora. Za jego sprawą wydaje się każdorazowo po 4 000 złotych, a sam zwycięstwa i numer jeden wydarzenia otrzyma aż 1 200 złotych w gotówce. Jeśli zatem cenicie sobie walkę o większe pieniądze, a przy tym wszystkim chcecie się sprawdzić pod kątem rywalizacji z innymi użytkownikami, będzie to dla was nie lada okazja.

Na stronie znajdziecie oczywiście odpowiednie rankingi jak również rozpiskę potencjalnych nagród. Przy tym wszystkim postarano się by główne zapiski regulaminu były proste. W ten sposób za każde obrócone 1€ otrzymacie po prostu jedno oczko do zestawienia. Jak już napisaliśmy i jak potwierdza Betamo, wyścig jest otwarty dla wszystkich graczy kasyna, którzy dokonali przynajmniej jednej wpłaty. Punkty są przyznawane za zakłady na grach stołowych z krupierem na żywo (sloty NIE biorą udziału). Każdy gracz bierze udział w promocji automatycznie. W każdym tygodniu wygrywa 25 osób i to właśnie na nich zostanie podzielona cała wartość pieniężna. Wszystkie wygrane muszą być przy tym 3-krotnie obrócone w ciągu 14 dni. To górna granica w jakiej możecie się zmieścić, jeśli chcecie uzyskane pieniądze wypłacić na swoje konto bankowe. Pozostałe zapiski, jakie będą was dotyczyć, znajdziecie w regulaminie.

Warunki i zasady przypisane do promocji to zaledwie siedem kolejnych punktów. Możecie zatem bez trudu do nich dotrzeć i przyswoić, a późniejsza gra okaże się dużo łatwiejsza i przyjemniejsza. Do waszej pomocy oddelegowano także obsługę klienta, która działa tu przez całą dobę, również w weekendy i święta.

Zgarnij 1 200 złotych w gotówce

Aktualne Promocje BetAmo


Skomentuj