Bonus powitalny w kasynie online Loki do 1000 EUR

bonus powitalny w kasynie lokiBonus na start jest dokładnie tym, czego oczekujecie od kasyna internetowego. To zresztą podstawowa różnica, oczywiście poza fizycznością, która oddziela takie miejsca od stacjonarnych zestawień. W przypadku marki Loki otrzymacie szansę podwojenia swojej pierwszej wpłaty. Dzięki temu zapewnicie sobie nawet 1 000€ premii.

Środki takie będą przyznawane od razu, dzięki czemu w przypadku depozytu na poziomie maksymalnym, na waszym koncie pojawi się 2 000€ w realnych środkach. Jak zdobyć taką gotówkę i jak dokładnie wygląda promocja? To naprawdę nic trudnego, wystarczy przejść do rejestracji i założyć nowe konto. Taki proces nie zajmie wam dłużej niż jedną minutę, a skorzystać może każda pełnoletnia osoba, która jeszcze się tu nie rejestrowała. Bonus jest jednorazowy i będzie aktywowany od razu w momencie w którym dokonacie depozytu na co najmniej 25€. To minimalna stawka uprawniająca was do dodatku. W przypadku takiej kwoty, na koncie pojawi się dokładnie 50€ na dalszą grę i rozrywkę. W ten sposób doskonale poznacie kasyno i jego możliwości, a te są niemal nieograniczone. To także wstęp do kolejnych bonusów, bowiem Loki gwarantuje premie na poniedziałki, środy i piątki, a także ciekawe loterie oraz program partnerski, który działać będzie od pierwszego dnia w którym założycie swoje konto na ich witrynie. Warto zatem działać? Pewnie, że tak!

Z promocją powitalną wiąże się prosty regulamin, który określa terminy, kwoty minimalne i maksymalne, a także wymagany obrót, jaki dopisany jest niejako do bonusu. Wszystkie punkty z tym związane znajdziecie bezpośrednio na witrynie Loki, gdzie z tego miejsca zapraszamy wszystkich naszych czytelników. Powodzenia!

Odbierz bonus na start 100% do 1000€

Aktualne Promocje Loki


Skomentuj