Book of Dead z 55 free spinami na start w Piggy Bang

Promocja powitalna od Piggy BangPromocja powitalna od Piggy Bang zagwarantuje wam 55 free spinów na rozpoczęcie swojej przygody. Będzie to świetna okazja do tego, by bliżej poznać się z tym nowym rynkowym podmiotem. Firma, która trafiła do nas na początku 2020 roku zaprezentowała od razu cały zestaw bonusów. Ten pierwszy gwarantować będzie solidną paczkę zakręceń do wykorzystania w Book of Dead.

Jeśli zatem planowaliście właśnie założyć nowe, w pełni darmowe, konto, być może dobrze będzie zwrócić uwagę także na nich. Paczka darmowych spinów trafi do was od razu w momencie zdeponowania co najmniej 20€. Środki niewielkie, a korzyści, które do was trafią, okażą się znacznie pokaźniejsze, niż mogłoby się z początku wydawać. Co ważne, Piggy Bang gwarantuje 55 zakręceń bez warunku obrotu środkami zdobytymi z tytułu spinów. W praktyce oznacza to, że wszelkie pieniądze, jakie uda się wam zdobyć na bazie tego dodatku, będzie można od razu wypłacić. To jedna z nielicznych akcji tego typu, o jakich przeczytać można w sieci. Będzie zatem gdzie się starać, szczególnie, że wybrany automat należy do największych klasyków w dziejach hazardu. Przy tym wszystkim nie możecie jednak zapominać, że skorzystać z promocji można zaledwie jeden raz. Nie jest ona odnawialna, co jednak nie znaczy, że nie trafi do was zestaw kolejnych dodatków, które także na łamach naszego serwisu opisujemy.

Bonus powitalny od Piggy Bang dostępny jest dla wszystkich pełnoletnich odbiorców, którzy jeszcze nie dokonali tam pierwszej wpłaty. Taki start to idealne rozpoczęcie przygody przy wideo slotach. Na deser pozostaną wam jednak także automaty stołowe oraz gra na żywo z krupierem.

Odbierz 55 darmowych obrotów

Aktualne Promocje Piggy Bank


Skomentuj