Odbierz część przegranych środków w PlayFortuna

★★★★☆

Cashback  w PlayFortunaCashback to popularny bonus kasynowy, z którego Play Fortuna także skorzystała. Na jej podstawie gracze liczyć mogą na zwrot części zainwestowanych i przegranych środków. W przypadku tej marki cała zasada działa podobnie, aczkolwiek w ramach zwrotu trafi do nich zestaw punktów, nawet do 100 000. Są one niezwykle cenione w kasynie i odpowiadają realnym pieniądzom. Jak zaznacza firma, są one rozliczane w następujący sposób: „Zwrot jest obliczany według następującego wzoru: kwoty depozytów z poprzedniego okresu pomniejszona o kwoty wypłat, minus saldo rachunku w chwili obliczania cashbacku. Mamy również system obliczania punktów za zakłady, których dokonałeś, niezależnie od tego, czy były wygrane czy przegrane.”

Wszystkie punkty cashback zwracane są w każdy piątek, na bazie ostatnio rozegranych 7 dni. Punkty, które otrzymacie można zamieniać na prawdziwą gotówkę albo zachować je na potem, co sprawia, że kumulowane oczka zyskują rzecz jasna na wartości. Maksymalnie zyskać można nawet 10 tysięcy dolarów w gotówce (lub ekwiwalent w walucie z której korzystacie).

Ten program pozwala graczom na drugą szansę, dlatego osoby aktywne zdecydowanie powinny spróbować swoich sił. Pełen regulamin akcji dostępny jest na stronie Play Fortuna.